Anmälda löpare

Vill du springa? Anmäl dig på anmälningssidan idag.

Anmälda till Skatåstrippeln

Skatås ryggar ingår i Skatåstrippeln där man springer längsta banan på de tre loppen Skatås ryggar, Skatås sjöar och Skatås mörkaste.

2-mannalag

Deltagare Deltagare 2 Lagnamn Tävlingsklass
Erika Emanuelsson Jenny Enwall Grymma JenEr Damer Skatåstrippeln 2-mannalag

Individuella klasser

Deltagare Förening/bostadsort/företag Tävlingsklass
Theres Andersson Thörnströms kök Damer Skatåstrippeln individuellt
Peter Eklund Skogsknopparna Herrar Skatåstrippeln individuellt
Mattias Kuosku Tuve trailrun Herrar Skatåstrippeln individuellt
Tommie Eriksson Lindome Herrar Skatåstrippeln individuellt
Johan Dahlqvist Team Kungälv Herrar Skatåstrippeln individuellt
Emma Broberg Savage Västra Frölunda Damer Skatåstrippeln individuellt
David Bjurvald Gistedt Max Effort Sweden Herrar Skatåstrippeln individuellt
Oskar Fridell 0x2607 unicode Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ursula Schwarz Solvikingarna Damer Skatåstrippeln individuellt
Hampus Kvarnliden Hulebäck Herrar Skatåstrippeln individuellt
Mikael Bellander Sävedalen Herrar Skatåstrippeln individuellt
Mattias Josefsson Holsljunga Herrar Skatåstrippeln individuellt
Johan Sandberg Stenungsund Herrar Skatåstrippeln individuellt

Anmälda Skatås mörkaste

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Paula Hermansson Lonesome Runners Kvinnor Skatås mörkaste 12 km 2
Andreas Andersson Falk Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Clas Jinton Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anders Averdal CK Master Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sara Axblom Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Ursula Schwarz Solvikingarna Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ida Svensson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Niklas Gustafsson Mr Bear Family Grooming Co Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anders Schleifstein Hovås Herrar 45+ Skatås mörkaste 12 km 1
Kasper Bergvall Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Åsa Hellman Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Arvid Jernqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Tomas Löf Åmål Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Tina Siklander Vegan Runners IK Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Agneta Samuelsson Proletären FF Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Linnéa Martinius Stockholm Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Pia Lindgren Lindome Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Simon Turesson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Isak Turesson Varberg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Ebba Lilja Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Andreas Blomberg Sekatörerna/Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jenny Karlsson Sekatörerna Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Oskar Nykvist Shack Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Patrik Therstol Partille Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Mia Wålm Vårgårda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Peter Broqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Oliver Elm Image & Form/Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Karin Rindevall Kamratföreningen Kortedalarna - Hello There - Image & Form Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Stefan Cajfors Volvo Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Marie Törnquist Sävedalen Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Carl Sverrung Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Mikael Edvardsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Matias Mosesson Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ibrahim Bakirci Team BEAR Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sofia Kasimi Team squirrel Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Näslund Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Vinhede Räddningstjänsten Ljungskile Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Ingelström Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Veronika Nihlén Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Max Hallenberg Team Gillette Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Catharina Hallenberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jan Tjörngren Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Caroline Christianson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Emelie Bråthén Team snigel Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Madeleine Bråthén Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Ida Larsen Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Tina Båth Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Malin Gutierrez Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 7 km 4

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Richard Lärkäng Göteborg Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emelie Nilsson Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Ivar Arpi SvD Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Adam Cwejman Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Linnéa Lööf Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
christian olbrich Majorna Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Lisa Ojasoo Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Daniel Åkerblad Räddningstjänsten Väst Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anders Schleifstein Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Evelina Ericsdotter Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jesper Nihlén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Veronica Rehn Gråbo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sofi Hjärne Gråbo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Robert Uddenstig THE OCR GYM Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Jesper Ulander Partille Badminton Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Mats Agerforz Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jan Svensson Alingsås Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Maria Stockman Vallentuna Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Lannering Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Cecilia Borgsund Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Martin Lannering Hagen Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lisa Engelke Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Thomas Pantzar Acorn Technology Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Sara Nilsson GÖTEBORG Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Amelie Johansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Pontus Bolmér Särö Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Pierre Bolmér Umara Sports Club Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Linda Henriksson Team Henriksson Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Krister Syrtén Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
anton svensson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Johan Lindbohm DRT Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Louise Delsing Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Emelie Tenho Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Rachel Pierce Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Marcus Lindgren GranPrix Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jessica Christofferson Fjärås Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Christofferson Fjärås Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erik Sahlmén Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Katarina Myhre Stenas Mörkaste Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Jacob Saleem Stenas Mörkaste Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Janne Norrman Military Fitness Skatås Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Linda Emanuelsson Gran Prix Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Kajsa Lannemyr Gran Prix Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anton Andersson Stenas mörkaste Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johan Landgren Team Bunkern Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Marina Regnér Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jerry Tapio TT Multisport/Gislaved Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Annika Tapio TT Multisport/Gislaved Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Carl Holmgren Team Scalle Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sanne Gars Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Sandra Johansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Laura Koivisto Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anders Wallerstedt Onsala Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Olivia Wallengren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Kristina Wallengren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Julia Wallengren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Nils-Erik Johansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Petra Smalström Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Mirja Färnstrand Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Sandberg Stenungsund Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Antonia Karlsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Harald Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Magnus Smith Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Anders Nilsson Johanneberg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Frida Sahl Team Henriksson Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Pierre Hautau Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anna Nilsson Huddinge Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Nilsson Huddinge Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Amanda Lantz Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Yvonne Nilsson Lonesome Runners Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Antonelli Frölunda OL Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Malin Hansson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Veronica Bertilsson Horred Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Markus Kristiansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Stenholm Team BDS Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Irene Andersson Torslanda Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Staffan Bengtsson Majorna Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Robin Lundin Gears of Leo Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Lindberg Gears of Leo Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna Sunnerö Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Viktoria Wallin Mölndal Outdoor IF Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Evs Rongård Bohus-Björkö Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Norell Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Caroline Norin Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Tommie Lindelöf SKF Friluftsklubb Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Mikael Berg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Cecilia Berg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Olivera Golubovic Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Ulrika Skoglund Torestorp Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Håkan Bergqvist Sätila Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Richard Johansson Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Erik Simonsson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Thomas Karlsson Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Malin Gustafsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Sara Håkansson Kretslopp och vatten Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Emilia Dahlstedt Kretslopp och vatten Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Peter Holtringer Kretslopp och Vatten Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Christoffer Jarhäll Kretslopp och vatten Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Larsson Stenas Mörkaste Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Hans Sjöstrand Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jonathan Holmström Eldsberga Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Malva Jarl Kongahälla AIK Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Jonas Martin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Tobias Martin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Göran Tällberg Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Ann Novotny Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Cecilia Thelin Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Jonny Cederholm Ronneby Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Peter Cederholm Run4Me Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Stefan Måssebäck THEOCRGYM Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Karin Jacobson GPIF Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Hanna Gustafsson Kinna Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anders Lundqvist Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Eva Berggren Ljungskile Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Kerstin Windemo Team nordic trail Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Camilla Norrby Team nordic trail Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Otto Bergström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Caroline Larsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Niklas Thoren Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Hanna Bengtsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Erika Lätt Nyboe Hisings Backa Damer Skatås mörkaste 12 km 1
David Lindgren Hisings Backa Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Caroline Willbo Stenstorp Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jessica Grehn Stenstorp Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Viktor Axelsson Göteborgs SK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Josefine Siösteen Särö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Michaela Johansson Grästorp Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Robert Jarl Kode Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Camilla Kozelka Trollhättan Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jonas Lindvall Lindome Outdoors Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Eva Ekerot Lerum Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anne-Sofie Granath Ssk-enheten Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Josefine Petersson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Karin Andersson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Clas Magnusson Rejlers IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Gabrielle Persson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Rebecca Fredriksson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Lydia Berce Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Richard Matti Vallda Sandö Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Torbjörn Hjalmarsson Jönköping Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Staffan Cewers Jönköping Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Stefan Oscarsson Jönköping södra if Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Elin Wahlberg Lerum Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Larsson Jönköping Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anders Åkvist Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Magnus Lantz Åsa Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Benjamin Lyngfelt Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Christian Albihn Göteborgs Cykel Klubb Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jimmie Westlöf Fjärås Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Anders Averdal SAIK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Göran Davidsson Göteborg Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lotta Hallenberg wallin Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Karin Gustafsson Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Patrik Mattsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Per Norberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Jonas Bülow Jönköping Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Andreas Bjuvefors Lonesome Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Ida Enstedt Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Sanna Weiner Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Magnus Härlin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Tobias Sturm Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Magnus Gahlin Gahlin Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
fredrik Langley Strukturinvest Runners Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
per fagring MÖLNDAL Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Emilie Peterzens Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Helena Mas Lilla Samakolan Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Anders Pettersson Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Lina-Maria Pettersson Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Julia Myremark BUG Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Peter Antonsson Lundby Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Hanna Josefsson Military Fitness Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Emmie Josefsson Military Fitness Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Myremark Gbg Bricks Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Lina Augustsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Johan Helamb Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Stephen Williams Kungälv Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Therese Wallberg Fjärås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Ann Klingnäs Floda Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Mattias Sundström Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Monica Dahlgren Kode Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Christian Fogelberg Västerleden VC Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
knapp carina haga hjuvik Damer Skatås mörkaste 12 km 2
joko mrnjavac hjuvik Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Cecilia Axell Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Katin Vänerhav Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Stefan Mattsson Duo Asfalt AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Björn Olsson Duo Asfalt Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jennifer Bengtsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Wictor Lindström Duo Asfalt AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Elias Moberg Floda Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Tina Willsund Lerum Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Catarina Helamb Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Johanna Wallin Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Carlsson Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Linda Falk Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jenny Engkvist Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Linda Wester Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Henrik Cederblad Montessoriskolan Kvarnhjulet Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Erik Larsson Montessoriskolan Kvarnhjulet Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Inger Hansson Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Svensson Montessoriskolan Kvarnhjulet Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
John Olsson Soluno Runners Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Stefan Karlsson Soluno Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Henrik Eng Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Craig Mc Monagle Trollhättan Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Cecilia Ridderstedt Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Tyra Wingren Bergman Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Jacob Andersson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Louise Hansen Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Malin Rubne Målsryd Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Malin Rubne Målsryd Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Malin Rubne Målsryd Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Malin Rubne Målsryd Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Carolina Pansar Proseccolöparna Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Hyväri Proseccolöparna Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jessica Bjernerud Proseccolöparna Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Rickard Larsson Proseccolöparna Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Malin Wernås Gråbo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Siim Laks Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Thorbjörn Ekfeldt Billdal Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Pierre Wernås Gråbo Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anna Lundberg FIS Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Mikael Bengtsson FIS Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Robin Hansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna Lilja Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Jill Hansen Växjö Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jesper Halldin Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna Torstensson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anders Ellbjäe Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Hallenbo Olofstorp Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anna Björck Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
René Klevedal Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Staxäng Billdal Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Christoffer Karlsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sarah Johansson Malmö Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Michaela Dahlström Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Ida Sternbåge Kullavik Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Åsa Dalman Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Camilla Friman Kullavik Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Anna Knutsson Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Sara Berggren Herou Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Irja Löfberg Nilsson BUG Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Karolina Auvinen Attendo Shared Services AB Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Olga Strand Attendo Shared Services AB Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jessica Gunnarsson Attendo Shared Services AB Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Alexandra Wirén Attendo Shared Services AB Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Nilsson Hansen FolkOL Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sara Johansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Mattias Westberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sara Brankell Mölnlycke Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lotta Karlsson Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Anders Qvist Chalmers Ledningsstöd Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Viktor Byhr THE OCR GYM Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Irma Persson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Charlotta Knudsen Partille Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Kristian Patriksson Garmin Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Joel Sjöholm Ok pan - Kristianstad Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sandra Lilja Montessoriskolan Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Bergin Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jessiks Welin Wallqvist Forrest Femme Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Malena Storm Erdegard Forest Femme Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Anders Johansson Pelagirun Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Blomgren Ingen Vidare Ork Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Lisa Artursson Ingen Vidare Ork Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Andreas Berner IngenVidareOrk Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jenny Erixon Team Kungälv IS Damer Skatås mörkaste 7 km 3
kursat kobya Pelagirun Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jonatan Pålsson Pelagirun Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sara Jungersten Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Linn Elvhammar Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Ludwig Kumlin Larsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Linn Lundström Bohus Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Ulrika Sigbrandt Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lars Petersson Team Bunkern Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Magnus Carlsson Göteborg-Majorna OK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Torben Ferm Hisingen Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrick Boström Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anders Averby GPIF Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Markus Andersson Gråbo Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Malin Tallian Gråbo Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Carl Berglund Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Peter Davidsson Masthugget Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Zetterlund Masthugget Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sofie Nordh Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Max Andersson Göteborg Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Rebecca Malka Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Rebecca Malka Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Mattias Wesslau Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Karin Larsson Mölnlycke Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sverker Lundberg Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Anders Karlsson Proletären FF Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Maria Jacov Börjesson Lonesome runners Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anders Thenor Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Gerard Ryan Irish Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Cecilia Björkholtz Dotorp runners Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Linda Andersson Floda Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Sjölander SKF friluftsklubb Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Lisa Wreeby Sävedalens AIK Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrik Persson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Robert Sandell TNT Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Therese Knutsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sofie Bäcklund Jörlanda Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Broberg Hovås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Mona Faming AstraZeneca Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Eva Johansson Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Björn Bertolino Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Christian Wern Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jonas Forsberg Mullvadarna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linn Dismo LPK Samurajerna Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Andreas Bolger Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anneli Östling DRT Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Daniel Hårdfelt Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Daniel Hårdfelt Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Maria Abrahamsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Cheima Ordasi Örgryte Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Therese van Barneveld Härryda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Johan Björk Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Barresten Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Olof Carlson FIS Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Maria Carlberg Ytterby Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Carl Adiels Ytterby Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Henrik Mejborn Eslöv Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Arvid Mejborn Eslöv Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Christofer Barresten Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Oskar Larsson Svenshögen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Emil Bolander Frillesås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Oscae Klock GKSS Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Thorén Mölndal Outdoor Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Linnéa Bäckström Hestra IF Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Mathilda Norrlund MAIK Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Alexandra Jedenborg Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Anna Björndal Hönö Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Frida Kifeldt Säve Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Charlotte Ireholm MÖLNDAL Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Fredrik Ireholm Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mattias Hägerstrand Fenix Trail Academy Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Ellinor Carlberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Maria Wennborg Mölndals AIK Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Linda Sventen Askim5412 Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Johanna Berntsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Linda Persson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Niklas Jämsä DFDS Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Linus Nilsson DFDS Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Axel Österberg DFDS Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marie Berggren DFDS Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Måns Svensson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Lisa Alderin LBS Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Håkan Åkerblom LBS Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Hedenstrand LBS Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Martin Liebezeit Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Eva Larsson Skärhamn Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Eva Larsson Skärhamn Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Elisabeth Johansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Rafael Grabowski Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Elisabeth HAKE MIAN Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Anton Nyman Hovmantorp Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Emilie Helenius Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Sofia Hjortmo IF Kville Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Hanna Arvidsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Marciniak Floda Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anette Bernhed Göteborgs skidklubb Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ulrika Hindberg Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Hans Andersson Strinning Uddevalla OK Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Elin Töllborg Mölndal aik Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Sandra Aronson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Stockman Alingsås Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Fredrik Artursson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Susanne Björkdahl Björkekärr Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Björn Stormwall Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jens Fougelberg Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marcus Ahlberg Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Helena Kvist Ictech AB Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Magnus Hedin Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Hjalmarsson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Ann-Charlotte Hedström Ictech AB Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Oskar Rönnberg Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Philip Karlsson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Daniel Barac Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Gunnar Gunnarsson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jeroen Roozendaal Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Mikael Persson Ictech AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
David Gudmunds Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Claudia Donobauer Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 1
David Ekander Garmin Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Linda Stadin Göteborg running club Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Åsa Hellström Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Louise Reed RD Engineering Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Reed RD Engineering Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Robert Mattsson Hisingen Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Marina Qvist Linköping Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Malin Andersson Volvo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Marcus Merin Volvo Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Khatra Mohamed Hisingen Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Lotta Jensen Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Carsten Jensen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Pia Eckerstein Blåelden Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anna Kullberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jonas Lundqvist Sjövalla FK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Olivia Jansson Sweco Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Gustaf Bernström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
David Stenman Hästevik Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Peter Kindberg Ativo Sport Track Club Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Henric Wahlström Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Dalin GÖTEBORG Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Johannes Tjernberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johannes Tjernberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johannes Tjernberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Magnus Eldelind IK Stern Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jennifer Carlsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Malin Kvevik Hovås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Malin Kvevik Hovås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
carina vesterlind Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Adam Book GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ulrika Håård Masthugget Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Maria Persson Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Petra Edvinsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Marja Hjelmsten Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
johan wideman Affina Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
anna wideman Affina Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Caroline Ahrenberg Volvo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
John Andén tsträning.se Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anneli Gustavsson HINDÅS Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Sjögren Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jane McPheat FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Peter Källström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Rylander Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jennie Hjellström Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Tilde Bjärfors Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sofie Birkfeldt Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Isabella Magnusson Harestad Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Maria Olofsson Landvetter Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Gabriella Rydgren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Helene Lundqvist Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Berger Askim Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Tiina Aavik Klägghults Ponnysällskap Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Magnus Blomquist Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Clare Russell Gbg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Pär Ekman Team Bunkern Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
fredrik magnusson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anna Johansson Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Helen Eklund Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Bengt Mattsson Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Joakim Hammarsjö AWA Sweden AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anders Jakobsson Horsebay track&field Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Viktoria Eriksson Vallda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Frimodig Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Marcus Andersson Värnamopolisens sportklubb Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
David Zander Team Kungälv Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Andersson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Simon Ekström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Ulf Klingnäs Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Magnus Persson Värnamo Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Max Gabrielsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Josephine Hennevelt Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lukas Jakobsson Horsebay track&field Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Sebastian Myrin Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sebastian Myrin Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Broberg GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sandra Ramtzén Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Josefin Åkesson Springande tjejer Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anton Berneving OK Gipen Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Per Ekdahl Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Forsell Vagnhallen Crossfit Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anders Forsell Surte Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Frida Emanuelsson Domnarvets Goif Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Richard Sjöholm OK Pan-Kristianstad Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Paula Lindblom Stenkullen Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Vanessa Alin Stenkullen Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Petra Oscarsson Lysekil Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Daniel Bergqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
David Wilhelmsson Götenorg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Elin Persson Lysekil Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Lisa Norrgren Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Susanne Svedberg Ik trasten Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Maria Johansson Torslanda Damer Skatås mörkaste 12 km 3
My Forsberg Triathlon Väst Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Oscar Berg GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jonathan Forsberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Therese Källviks Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Patrik Olsson Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Niclas Castegren Olstorp Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Åsa Lidman Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johanna Widarsson Forest Femmes Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Douglas Dellborg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Maxe Sävedalen Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lena Wigholm Coachanna / Kommunals IF Damer Skatås mörkaste 7 km 2
magnus falck SKF Friluftsklobb Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Anna Bengtsson Coachanna Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Knutsson Askim Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Viktor Kardell Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Christoffer Deurell Deurell Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ludwig Söderberg Hisings Kärra Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ann Berglund Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lisa Börnstedt Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Linda Bolt-Hansen Team Bolt Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Karolina Peterson Klägghults ponnysällskap Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Johanna Johansson IF Rigor Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Irene Nilsson Klägghults Ponnysällskap Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Jörand Bolt-Hansen Team Bolt Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Xavier de Maupeou Göteborg Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Karl Olofsson Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johanna Karlsson Coachanna Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Malin Fallgren Coachanna Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Anders Falck SKFs Friluftsklubb Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Niklas Fallgren Gudhems IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Sjödell Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Staffan Bergström Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jessica Fröberg Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sofia Granath Lonesome runners Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Maria Persdotter Runacademy Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrik Sjödell Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jaroslav Novikov Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Märta Månsson Kalmar RC Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Richard Bäckström Gbg Naprapat Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Hilda Von sydow Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Pär Fredsberg Lerum Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Gustav Von Sydow Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
jenny Von Sydow Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Anders Sköld Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Charlotte Sköld Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Peter Nilsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Malin Johansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Montan Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Andreas Hermansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna-Hansdotter Ahlgren Utby Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Josefin Holmgren Mölnlycke Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Claes Berntsson Ormögat Trail Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Johanna Holmgren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Caroline NORBART Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Nathalie Svedberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Cajmatz Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Bohl Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Petter Jarlöv Billdal Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
markus anding Onsala Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Gustav Bengtsson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Patrik Ahlgren Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Magdalena Blomqvist Hällsviks IF Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Peter Klintberg Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Rickard Enfors Trafikverket Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Tor Lindqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ellen Sköld Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Charlotta Forsström Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ellen Sköld Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Björndahl Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erik Bäckman Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Erik Hjertonsson Skövde Triathlon/Team 30K Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jens Albrektsson Hestra IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lisa Wackerberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Andreas Andersson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Hermansson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Åsa Backman Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Kevin Ståhl OK Hammaren Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jenny Petersson Lindome Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Filip Sahlberg Landvetter Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Milla Tilander Lilleby Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Fredrik Tilander Lilleby Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Lisa Åberg Örgryte Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Thomas LEMOIGNE Volvo Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Julie Colin Gothenburgs Preschool Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Scheers Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
David Privér Team Endorfin/ Borås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Annakarin Lemon Lindome Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Madeleine Lemón Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Carl-Johan Sävinger Jonsered Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Pontus Fernström Garmin Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Rikad Backman Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Renaud Millet AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Michael Sarning AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Patrik Skansen AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Johansson Torslanda Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Pietro Caputo AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Magnus Svensson AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Josmary Velasquez AkzoNobel Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Eike Kantzer AkzoNobel Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Liselotte Hansen AkzoNobel Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Joakim Jansson Älgarås/Texas Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jonas Sjögren Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Robert Bengtsson Coachanna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Henrik Rönnqvist Partille sportfiskeklubb/Åf/Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Pettersson göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Maciek Borysiuk Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Kiran Kannan C/O Jonas Axelsson,Sunnanvindsgatan 1, lgh1002, 417 16 Göteborg. Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Dan Andersson Säljpoolen Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Fabian Berntsson Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Dario Bogdanovic Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Hans Rane DRT Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Maria Isendahl Billdal Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Stefan Axelsson Kungsbacka BMX Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Carl Axelsson Kungsbacka BMX Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Peter Andersson-Piltz BabyBlueberry Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Hanna Liss-Daniels BabyBlueberry Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Hansén Ik Stern Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Jens Lagergren Onsala Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Niclas Wollner Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Michael Sandberg 666 Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Philip Lindén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Andreas Davidsson KRIK Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Fredrik Ahlstrand Landvetter Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Oscar Aghall Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Daniel Adler Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linn Johansson LÄnsstyrelsei västra Götaland, Rättsenheten Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Karin Höglund Mölnlycke Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sofia Pureber Länsstyrelsen Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Karl Velander Länsstyrelsen Västra Götalands län Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Jonas Ledelius Länsstyrelsen Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Catrine Nylén Länsstyrelsen Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Christine Gustafsson Länsstyrelsen Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Jonas LArsson Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Henrik Liske Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Hilda Kraamer Onsala Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Lisa Montan Länsstyrelsen i Västra Göta Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sabine Lagerberg Länsstyrelsen Västra Götaland Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Carolina Bergholtz Länsstyrelsen Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Helena Schultz Länsstyrelsen Västra Götaland Damer Skatås mörkaste 7 km 4
urban malmlöf TIBRO Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Hanna Brynhildsen Vagnhallen Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ann-Sofie Lönnberg Training Academy Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Johansson Falkenbergs OK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Krister Broo Lindome Outdoors Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Stefan Gustafsson Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Henrik Lindblad Hisings Backa Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Torsholm Got Design Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Johan Möller Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Erik Finné Ativo Sport Track Club Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Sara Winblad Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Ljungdahl Lerum Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Rickard Lundin Uptown Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Andrea Berggren Hovås Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Eric Holmström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Anna Örtendahl Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Jan Adolfsson Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Eric Rundqvist Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Therese Ellison Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Lydia Lorentz Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Marie Eriksson Gluteus Megamus Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Filip Ekroth Gluteus Megamus Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
magnus hedman växjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Klas Axell Växjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lidija Mitrusevska Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Sara Ekberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Helene Fredäng Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Helene Fredäng Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Emil Lundgren Borös Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Patrick Norberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linn Melhus Borås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Annika Hedin Floda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Rebecka Westerberg Svanesund Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Fredrika Walters DRT Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Melhus Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Fredric Milch Partille Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Linda Axelsson Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jennie Stenström Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Hansén Ik Stern Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Alexander Persson Partille Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Persson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Micaela Einarsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Thomas Söderberg Hillerstorp Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Lisa Ahnoff Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Mattias Mattsson Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Christine Henriksson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Elin Danielsson Floda Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Love Hagström Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Nayan Jain Bromeliusgatan 11 B Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Thomas Fridner Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jonas Rothén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ola Brännström Avarn Security Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Staffan Sjöberg GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mikael Lyberg varberg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Bengt Ohlsson Tanums IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Turid Johansson Tanumshede Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Lukas Nordström White IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Elin Elmehag Forest Femme Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Henrik Weman Kalmar RC Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Erik Sjöberg Stenungsund Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Alexander Sandgren JVT Ventilation Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Gisela Lind FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Helene Ramsmo Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Peter Ramsmo Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Helén Freyschuss Öjersbo Damer Skatås mörkaste 7 km 3
David Larsson Åsa Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Laila Höglund FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Filip Goude Telia IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martina Elgstrand Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Karl Larsson Magra IS Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emma Karlsson Garmin Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Karl Fjaervoll Löparklubben Haren Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jacob Jonsson Team W Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Julia Olsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Caroline Jörnebrant Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Patrik Bjöörn Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Maria Sjunnesson TrailFocus Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Robert Sjögren IF KVILLE Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Tersing TrailFocus Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Petter Dahlberg Garmin Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Englund Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Emma Nivert Rya IF / Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Tobias Johansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Glen Nivert FK Herkules / Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jonathan Lindskog 51157 Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Linda Lorentson IF Kville Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna-Klara Andersson Fredell Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Martin Ryd Skogen kallar Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
roger forsberg Skogen kallar Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Ann-Sofie Hernvall Team Nordic Trail Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Björn Larsen Multisport XC Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sofia Ekman Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
daniel karlsson Skogen kallar Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Peter Källö Skogen Kallar Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Åsa Rogenfelt CPAC Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Niklas Lange CPAC Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Ulrika Hernvall Trollhättan Damer Skatås mörkaste 12 km 2
David Lövberg Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Josefin Petersson Mölndal Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lila Nguyen CRA Damer Skatås mörkaste 7 km 4
roslinda waax CRA Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Mårten Sjöberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Malin Wranå Flodas Finest Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Malin Wranå Flodas Finest Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Jessica Hallbjörner Billdal Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Karin Jogeland IK Ymer Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Lina Jogeland IK Ymer Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Tobias Färdig Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Marcus Bernhard Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Magnus Arvidsson Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Isak Svensson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Mikaela Wallo Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Kristian Andersson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Erika Andersson The trailer park health club Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Andreas Lamton Hovås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Karl Stjärne Floda Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Oscar Bodell CPAC Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Markus Smedberg Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Kim Kling Styrbjørn Sailors Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Lena Norberg Torslanda Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Simon Alteblad Kortedala Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sofie Holmdahl Hovås Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Angenete CPAC Ekiden Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Niklas Genchel Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erik Roos CPAC Ekiden Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johan Wermelin Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Erik Forsman Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lars Stenqvist SQ2G Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Eric Stenqvist SQ2G Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Anders Ivarsson Ulricehamns Triathleter Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Pär Linder GRC Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Daniel Modéus Harebacken Xtreme Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Arvidsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Caroline Blomquist Svala Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Susanne Jonsson Solme Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Carl Vinaja Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Claes Rosell Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Marcus Rosell Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Oskar Ljung Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Annika Carlunger Solme AB Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Samefors Solme AB Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Michael Christensen Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Christian Ehrensvärd Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Thomas Jaremo Solme AB Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anneli Skoglund Trivselledare Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Fredrik Bistedt Lerum SOK Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Leif Johansson Åsa Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Michael Dembski Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Wackling SOK Knallen Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Henrik Djerf Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Mathias Jernhed Torslanda Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Pär Möllberg Team Virtual Engineering Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Preben Jörgensen Team Virtual Engineering Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mattias Marberg Team Virtual Engineering Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Richard Linnsand Team Virtual Engineering Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Samuel Johansson Team Virtual Engineering Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Martin Hedén Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Stina Hemdal Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Gross Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jimmy Olausson Sävedalen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Daniel Taube Stora Höga Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Alexander Grima GKN Aerospace FF Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Emma Ekberg Tolered Utby OL Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Wackerberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sanna Svensson Sävedalens AIK Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Karl Levin Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Susanna Holmstrand Askim Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Niklas Hedenbeck Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linus Arnekvist Aktivitus sports club Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johan Fransson Torslanda Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Clive Burke Varberg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Niklasson Åby Hockey Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Valentin Eustache Gothenburg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ulf Andersson Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Renée Bergstrand Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Peter Broqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Emil Broqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Johan Ehn Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Susanne Gustafsson Feenstra Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Helena Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Christoffer Nilsson Sportlala Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Johannes Hallman Ljungskile Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Damien Boutigny Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Helena Bengtsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anders Linnlökken Onsala Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Tobias Jäger GRC Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Marlene Thedvall ALINGSÅS Damer Skatås mörkaste 7 km 2
John Camilleri MIT Tough Team Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Niklas Häggström Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Hugo Häggström Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Maria Andersson Ytterby Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jakob Dahlberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Martin Ahlen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Tomas Roos Atletakademin Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Daniel Pantzar Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ida Persson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Brjann Sigurgeirsson Jonsered Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jens Nord Altetakademin Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Emma Theiland Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ingibjörg Sigurdardottir Sävedalen Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Katarina Åström Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Simon Falk Tollered Herrar Skatås mörkaste 12 km 1