Anmälda löpare

Vill du springa? Anmäl dig på anmälningssidan idag.

Anmälda till Skatåstrippeln

Skatås ryggar ingår i Skatåstrippeln där man springer längsta banan på de tre loppen Skatås ryggar, Skatås sjöar och Skatås mörkaste.

2-mannalag

Deltagare Deltagare 2 Lagnamn Tävlingsklass
Peter Muzinic Martin Sörberg Sörinic´ Herrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Anna Lundberg Mikael Bengtsson FIS Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Hilda Sandström Adrian Gunnarsson HoA Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Simon Georgsson Daniel Thomasson schlätta Herrar Skatåstrippeln 2-mannalag
Alexander Olander Isabelle Larsson Team Rosen Mix Skatåstrippeln 2-mannalag
Åsa Rogenfelt Charlotte Lanfelt Los(t) Ingenjeros Damer Skatåstrippeln 2-mannalag
Robert Jarl Malva Jarl KRAMA Mix Skatåstrippeln 2-mannalag

Individuella klasser

Deltagare Förening/bostadsort/företag Tävlingsklass
Jakob Zevgren Nödinge Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ursula Schwarz Solvikingarna Damer Skatåstrippeln individuellt
Mattias Kuosku Tuve Trailrun Herrar Skatåstrippeln individuellt
Sofia Pettersson IFK Göteborg Damer Skatåstrippeln individuellt
Ralph Peeker Triathlon Väst Herrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas Westerlund Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Margita Trolleglim Göteborgs sim Damer Skatåstrippeln individuellt
Peter Eklund Skogsknopparna Herrar Skatåstrippeln individuellt
Fredric Gustafsson Team Nordic Trail Herrar Skatåstrippeln individuellt
Johan Zetterlund Masthugget Herrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas Genchel Masthuggets BK Herrar Skatåstrippeln individuellt
Richard Celius Sweden Runners Herrar Skatåstrippeln individuellt
Thor Wahlberg Solvikingarna Herrar Skatåstrippeln individuellt
Torben Ferm Torslanda Herrar Skatåstrippeln individuellt
Mattias Lysell Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Niklas Gustafsson Mr Bear Family Groomin Co Herrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik Mattsson Vagnhallen Crossfit Herrar Skatåstrippeln individuellt
Peter Davidssom Masthuggets BK Herrar Skatåstrippeln individuellt
Anders Nilsson Johanneberg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Carl Johan Magnusson Umara Sports Club Herrar Skatåstrippeln individuellt
Emma Broberg Savage Västra Frölunda Damer Skatåstrippeln individuellt
Marcus Ahlström Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Pernilla Irewährn Uddevalla Sim Damer Skatåstrippeln individuellt
Andreas Lamton Ambitiösa men Värdelösa (AmV) Herrar Skatåstrippeln individuellt
Ing-Marie Fyhr Mölndal Damer Skatåstrippeln individuellt
Mikael Bellander 40årskris Herrar Skatåstrippeln individuellt
Andreas Karlsson Mölndal Herrar Skatåstrippeln individuellt
Eva Klingnäs Lindome Damer Skatåstrippeln individuellt
Jakob Källstrand Westeros Trail Running Society Herrar Skatåstrippeln individuellt
David Bjurvald Gistedt Göteborg Herrar Skatåstrippeln individuellt
Erik Rosell Gothia Marine AB Herrar Skatåstrippeln individuellt
Patrik Holmquist Kålltorp Herrar Skatåstrippeln individuellt
Daniel Malmhäll Triathlon Väst Herrar Skatåstrippeln individuellt
Lars Thorén Mölndal Outdoor Herrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)
Johan Landgren O2TRI Herrar Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)
Sarah Vyckemans Mölndal Damer Skatåstrippeln (redan fullföljt Skatås ryggar)

Deltagare som anmält sig på tävlingarna separat

Åsa Sandtröm, Hovås

Anmälda Skatås mörkaste

Deltagare Klubb / företag / bostadsort Tävlingsklass Startgrupp
Erik Engstrand asd Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Therese van Barneveld Härryda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Tobias Standar Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Stefan Måssebäck theocrgym Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Fredrik Jernqvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Kristian Andersson GÖTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Joel Eriksson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Eriksson KFUM Örebro Orientering Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Boris Ståhl Solvikingarna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Sandra Regnér Team nordic trail Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Martina Larsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Alexander Schroeder Floda Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Mattis Gottlow Trollhättan Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Åsa Nilsson Vallda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Erik Nilsson Vallda Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Martin Hedberg Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Tomas Löf Åmål Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anders Ellbjär Aventus Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jonas Löfgren Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jonatan Andersson Falkenbergs OK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Folke Löfgren Vattenfall IF Motala Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Marcus Källstrand Mölnlycke Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Stefan Preijert Utby Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Jenny Lönnblad RÄVLANDA Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Edvin Gepertz Hisingen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Jens Sundquist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Hanna Josefsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Emmie Josefsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Simon Leppänen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Hanna Harnesk Vegan Runners IK, Uppsala Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Jill Höstman Ullevi FK Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Fredrik Larsson Mikkeler Running Club Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Andreas Gunnarsson Mikkeler Running Club Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Carlén Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Johan Däldehöf Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Ulrika Zackrisson Lindome Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Jens Odén Kullavik Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Alexander Clarensius Shuffle Group Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Johan Jaktlund Shuffle Group Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Krister Syrten Molndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Hanna Svärd Team Nordic Trail Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Jane McPheat FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Mats Agerforz Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Anna Torstensson Team Mañana Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Malin Stålebring Team mañana / Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Robert Sandell Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Stephan Lonntorp THEOCRGYM Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Cecilia Ivarsson Lindome Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Lail Höglund FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Herbert Gutierrez göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Viktor Byhr THE OCR GYM Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Sara Axblom Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Ida Wackerberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sonja Erlandsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Eva-Lotta Palmqvist Mölndals aik Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Mårten Agnesson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Gunnarsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Anoush Shahraki Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Linda Henriksson Team Henriksson Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Frida Sahl Team Henriksson Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Fredrik Skarpsjö Kållered Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marie Larsson Hovås Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Monica Lindqvist Billdal Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Marie Fast Forest femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Hamlet Torslanda Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Helene Eriksson Kville IF Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Charlotte Nelin Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Hanna Gustavsson göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Ida Larsen Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Sofis Levin Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Pontus Ulander Partille Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Emil Jensen Kungälv Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Jesper Ulander Partille Badminton Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Charlotta Linger The Naia Initiative Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Cathrine Boklund Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Emma Boklund Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Daniel Nordström Uppsala Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Elin Nordstrand Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Fredrika Walters DRT Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Magnus Björk Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jerry Tapio Gislaved Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Annika Tapio Gislaved Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Irene Andersson Team Nordic Trail Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Sebastian Myrin Hovås Billdal IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Valdemar Myrin Hovås Billdal IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Malin Wernås Gråbo Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Camilla Malm Hisingskärra Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Sofia Eriksson Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Susanne Svanberg Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Niklas Claesson Ncab Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Monica Dahlgren Kode Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Inger Magnusson Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Carita Knutsson Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Helena Mas Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Marie Ström Åsa Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Ann Klingnäs Floda Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Petra Smalström Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Lina Augustsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Winblad Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Jennifer Bengtsson Öjersjö Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Martinsson Nossebro Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Madeleine Lemón Atletakademin Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Peter Nilsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Jonas Söderkvist Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Christine Johansson Ytterby Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Tomas Roos Partille Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Christine Kling Frillesås Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Henrik Lindblad Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Linda Jensen Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Anders Schleifstein Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Ulrika Sigbrandt Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Lovisa Josefsson Helsingborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Hanna Josefsson Kungsback Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Josefin Sohl Harkrankarna Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Paula Hermansson Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Anna Lilja Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Margareta Huhta Nilsson Team Bunkern Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Andreas Von Ehrenheim Helsingborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Louise Von Ehrenheim Helsingborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Andreas Sparud Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Kenneth Evardsson Team Kungälv Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Jenny Johansson Nossebro Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Karin Vänerhav Lerum Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Annika Hörke Team Nordic Trail Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Hans Rane DRT Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Mathilda Sinnerström DRT Kungsbacka Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Ronnie Johansson Team Kungälv Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Pontus Axblom Mölndal Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lars Johansson DRT Kungsbacka / Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Clas Magnusson Rejlers IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Juhani Lauronen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
David Broms Rooster Club Varberg IF Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Thomas Abrahamsson Hälle IF / USC Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Richard Johansson Öjersjö Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Daniel Adler BKR Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Magnus Eldelind BKR Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Frida Andersson Onsala Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Nelin Bäckman Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Andreas Hellberg Ik Stern Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Martin Lannering Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Johanna Ramberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Therese Sjöholm Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Niclas Svensson PlantVision Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Pia Lindgren Lindome Damer Skatås mörkaste 7 km 3
ebba Lilja Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
PIERRE WERNÅS Gråbo Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Nichlas Seeger Kullavik Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Helena Bengtsson Sävedalens AIK Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Ingemar Carlsson Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Klara Martinsson Floda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anita Toth Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Susanne Linde Tanumshede Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Lucas Mattila Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Helene Opperdoes Team Kungälv IS Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Kasper Nordlund Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linn Lundström Bohus Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Jenny Erixon Team Kungälv IS Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Fredrik Herou Team Kungälv Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sara Berggren Herou Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Carola Nilsson Lonesome Runners Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Marcus Riesenfeld Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Lars Tornberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Therese Karlsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Therese Karlsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Mariella Andreasson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Mariana Forsberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Berit Sannum Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Sandra Grönlund Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Agneta Samuelsson Proletären F F Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Emmelie Alm Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Mattias Wennberg Onsala Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Thomas Pantzar Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Jenny Petersson Lindome Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Ann Berglund Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Veronika Östedt Team Kungälv IS Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Helene Landgren TEAM BUNKERN Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Anette Bernhed Härryda Kommun Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Malin Ohldin Torslanda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Malin Von Zweigbergk Farsta Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Andreas Josefsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Annakarin Lemón Lindome Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Louise Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Andreas Eckerberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Alexander Mårtensson Umara sportsclub Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Joel Rozada The Thechno Creatives Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Michael Balzer IK Stern Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anders Ernstsson Ericsson IF Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Elisabeth Hed Ericsson IF Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Mikael Sannum Lonesome Runners Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Johan Vinhede Räddningstjänsten Ljungskile Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Carolina Brantebäck Lerum Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Jim Björk Kallhäll Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Sofia Landälv Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Lina Hult Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Fredrik Stenholm Team BDS Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Mats Lago Björkekärr Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Stina Lago Björkekärr Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Dennis Nobelius Pokalenbrödernas IK ZENUITY Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Marie Edelborg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Niklas Fallgren Coachanna Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Malin Fallgren Coachanna Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Helari Nakus Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Filip Särkijärvi Thurén Newsec Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Richard Kyrkander Newsec Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Eric Hallden Floda Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Ulrika Lundback Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Gisela Lind FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Sebastian Lindroos Squeed Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Ljungberg Vegan Runner IK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Magnus Gahlin Tumlehed Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Karin Gustafsson Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Peter Johnstone Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Staffan Bengtsson Majorna Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Pia Eckerstein Blåelden Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Emma Searle Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Jesper Nihlen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Mathias Gunnarsson Brantbackens Allmänna Idrottssälskap Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Martina Wester Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Emma Theiland Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Josefine Petersson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Karin Tangberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Anna Broberg Hovås Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Mona Faming Lödöse Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Johan Rylander Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Fredric Svensson B.A.I.S. Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Christian Lindskog Fjärås Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Mats Svanberg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Helene Lundqvist Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Anders Fredriksson Tanumshede Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Catarina Helamb Team Kvarnhjulet Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Robert Sjögren Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Martin Persson Vegan Runners IK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Linds Arvidsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Sofia Holmén Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Niklas Thorén Göteborgs SK Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Malin Karlsson Gällstad Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Malin Karlsson Gällstad Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Hanna Järbel Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Andreas Blomberg Sekatörerna Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jonas Larsson Lerum Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Cecilia Borgsund Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Jessica Ahlborg Systerknuten Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Karin Kuusk Torslanda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Karin Kuusk Torslanda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Urban Malmlöf TIBRO Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Olle Florén IF Rigor Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Niklas Florén IF Rigor Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Karin Rilby Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Anna Darelius Hisingsbacka Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Danny Antivalidis Gothenburg, Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Jonas Lindvall Lindome Outdoors Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Karin Eriksson Lonesome runners Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Daniel Marcus Trailmupparna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Anna Hedenstrand Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Peter Blomqvist Landvetter Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Alejandro Hernandez GOTEBORG Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Maria Ljungberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Peter Ljungberg Triathlon Väst Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Kajsa Ljungberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Petra Elwmar Wigelius Team Kungälv Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Fredrik Sterky Tolltorp Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Per Martin Hedin Arbetarnas IF, Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Mikael Blixman Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Johan Barne Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 3
Johanna Lundberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Märta Månsson Kalmar RC Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Märta Månsson Kalmar RC Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Marcus Bernhard IFK Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Rebecka Sik Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Mattias Wigelius Team Kungälv IS Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Ulf Andersson Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Hanne Larssen Kvinnokollektivet Eckran Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Viktor Tyrberg Annekärr Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sofia Rosendahl Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Mikael Wallborg Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
anders Qvist Chalmers Verksamhetsstöd Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Marina Qvist Linköping Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Martin Boberg DRT Kungsbacka Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Marianne Gustavsson Borås Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Ulrika Sten Sporrong Älvängen Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Johan Sporrong Älvängen Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
rebecka rehnberg göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Isabelle Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Björn Larsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Mattias Löveryd Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Magnus Blomquist Torslanda Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Magnus Bernhed Sävedalens AIK Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Åsa Helge Borås Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Jessika Löf FK Herkules Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Göran Hjärtfors Borås Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Joel Sjöholm Pan-Kristianstad Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Tina Nilsson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Gustav Danielsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Henning Dahlen Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Ingrid Dahlen Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Anna Nyström Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Olof Carlson FIS Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Peter Warenius Telia Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Axel Jäger Bring X3M Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Viktor Bergsten Gerrebacka Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Kajsa Mårtensson Varberg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Carin Victorson DMG active Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Frida Björk DMG Active Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Oscar Hjern Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Sofie Wildiér DMG Active Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Jacob Carlsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Jennie Höye Ok Vivill Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Sandra Sigfridsson Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Maja Sohlin Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Patrik Fors Västra Frölunda Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Andreas Andersson Team Mupparna Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anna Köpman Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Mikael Montelius Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Peter Hohlfält Björkö Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Lotta Saetre OK Landehof Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Jens Johansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Nicklas Johansson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Niklas Akerö Torslanda Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Emma Ekberg Göteborg Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Andreas Ljungqvist GRC Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Emelie Reidal Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Caroline Christianson Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Dunja Hövik Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Magnus Lantz Åsa Herrar Skatås mörkaste 7 km 1
Eva Hofmann Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Johanna Johansson IF Rigor Damer Skatås mörkaste 12 km 1
Amelie Kjellstenius Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Pär Fredsberg Lerum Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Elin Wahlberg Forest Femmes Lerum Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Susanne Grahn Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Hemant Malik Sollentuna Herrar Skatås mörkaste 7 km 5
Jenny Karlsson Sekatörerna Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Karl Fimmerstad Lerum Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Sara Lannering Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Helene Fredäng Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 4
Markus anding Onsala Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Lena Wulff Essity Hygiene & Health Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Catharina Essén Essity Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Alexandra Eriksson Forest Femmes Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Richard Matti Peléfanterna Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Christoffer Karlsson Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Linda Sjödell Västra Frölunda Damer Skatås mörkaste 12 km 2
Pär Linder STG Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Thomas Söderberg Hillerstorp Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Liselotte Hansen Nouryon Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Nicolas Geades Göteborg Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Heleni Sapnara Trafikverkets Fritidsförening Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Ebba Birging HKSS Damer Skatås mörkaste 12 km 3
Tobias Birging HKSS Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Louise Kotka Mölndal Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Sebastian Daniec Team Nordic Trail Herrar Skatås mörkaste 12 km 4
Fredrik Lilja Bokenäs IF Herrar Skatås mörkaste 12 km 2
Fredrik Persson Solvikingarna Herrar Skatås mörkaste 12 km 1
Anne-Katrin Kantzer Uddevalla Damer Skatås mörkaste 12 km 4
Oscar Jalnefjord Mölndal Herrar Skatås mörkaste 7 km 2
Stig Elofsson Nol Herrar Skatås mörkaste 7 km 4
Sara Stenseke Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 3
Martin Källgård Team Bunkern Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Therese Lomfors Naess Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Pia Dreifaldt Långedragsskolan Damer Skatås mörkaste 7 km 2
Mats Lindström Lindome Herrar Skatås mörkaste 12 km 3
Karin Rönnbäck Team Sisters Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Anna Spolander Team Sisters Damer Skatås mörkaste 7 km 5
Josefin Holmgren Mölnlycke Damer Skatås mörkaste 7 km 1
Johanna Holmgren Göteborg Damer Skatås mörkaste 7 km 1